Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Składniki rozdrabniamy na drobno i miksujemy.
Autor: qba100
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Ananas | 90g |
0,90 zł
(7,99 zł) |
|
| Banan | 180g |
0,90 zł
(4,99 zł) |
|
| Bułka do hamburgera z sezamem | 53g |
0,73 zł
(4,15 zł) |
|
| Cebula czerwona | 10g |
0,05 zł
(2,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Czarne jagody | 20g |
0,97 zł
(14,49 zł) |
|
| Keczup (ketchup) | 15g |
0,21 zł
(5,29 zł) |
|
| Mielone mięso wołowe | 100g |
2,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 25g |
0,94 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 450ml |
1,57 zł
(3,49 zł) |
|
| Musztarda | 20g |
0,26 zł
(2,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 16g |
0,45 zł
(6,99 zł) |
|
| Ogórek konserwowy | 10g |
0,09 zł
(7,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 30g |
3,45 zł
(11,49 zł) |
|
| Pomidory | 120g |
0,64 zł
(3,99 zł) |
|
| Sałata | 5g |
0,18 zł
(4,99 zł) |
|
| Ser camembert pełnotłusty | 40g |
1,46 zł
(4,39 zł) |
|
| Ser mascarpone | 100g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Ser twarogowy chudy | 150g |
1,99 zł
(1,99 zł) |
|
| Ser twarogowy półtłusty | 100g |
1,60 zł
(3,99 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 20g |
0,68 zł
(4,59 zł) |
|
| Zioła prowansalskie | 5g |
0,65 zł
(1,29 zł) |