Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 100g |
0,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Bulion warzywny | 500g |
54,61 zł
(55,92 zł) |
|
| Cebula | 400g |
0,95 zł
(1,89 zł) |
|
| Cukier | 50g |
0,15 zł
(2,99 zł) |
|
| Cukier trzcinowy nierafinowany | 70g |
0,77 zł
(5,49 zł) |
|
| Cukier wanilinowy | 30g |
0,90 zł
(1,29 zł) |
|
| Cynamon | 20g |
2,54 zł
(4,58 zł) |
|
| Czosnek | 4g |
0,18 zł
(2,19 zł) |
|
| Daktyle suszone | 30g |
0,96 zł
(3,19 zł) |
|
| Drożdże (piekarskie świeże) | 30g |
0,45 zł
(1,49 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 900g |
15,64 zł
(17,38 zł) |
|
| Imbir (proszek) | 20g |
2,52 zł
(3,78 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 110g |
0,77 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 10g |
0,47 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 180g |
1,74 zł
(3,39 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 25g |
0,47 zł
(1,49 zł) |
|
| Masło | 140g |
3,49 zł
(4,99 zł) |
|
| Masło orzechowe | 20g |
0,71 zł
(11,99 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 3g |
0,19 zł
(1,29 zł) |
|
| Miód pszczeli | 160g |
6,00 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 230ml |
4,14 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko krowie 0,5% | 750g |
2,24 zł
(2,99 zł) |
|
| Mąka pszenna pełnoziarnista | 10g |
0,05 zł
(4,99 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 500g |
1,50 zł
(2,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 20g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 200g |
3,66 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Ryż brązowy | 300g |
2,24 zł
(2,99 zł) |
|
| Sezam | 30g |
0,78 zł
(7,79 zł) |
|
| Sos sojowy (ciemny) | 90g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Wołowina, rozbratel | 500g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Żółtko jaja kurzego | 40g |
0,28 zł
(6,99 zł) |