Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Kaszę jaglaną przelewamy na sitku zimną wodą, następnie wrzątkiem i znów zimną wodą. Posiekaną cebulę podsmażamy na patelni na rozgrzanym oleju, dodajemy pokrojoną w kostkę lub startą na grubej tarce marchewkę, dodajemy pomidory, fasolę i ulubione przyprawy. Dusimy na wolnym ogniu pod przykryciem, pod koniec dodajemy koncentrat pomidorowy. Kaszę kładziemy na talerz i zalewamy zawartością patelni.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Amarantus ekspandowany | 10g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Brzoskwinia | 80g |
0,56 zł
(3,49 zł) |
|
| Cebula | 520g |
1,23 zł
(1,89 zł) |
|
| Cynamon | 1g |
0,13 zł
(2,29 zł) |
|
| Czarne jagody | 130g |
6,28 zł
(14,49 zł) |
|
| Czosnek niedźwiedzi | 0.6g |
0,14 zł
(5,99 zł) |
|
| Fasola biała konserwowa | 100g |
1,00 zł
(3,99 zł) |
|
| Jabłko | 500g |
2,18 zł
(3,49 zł) |
|
| Jarmuż | 750g |
20,97 zł
(20,97 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 180g |
1,39 zł
(1,39 zł) |
|
| Kasza jaglana | 100g |
0,97 zł
(3,39 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 1080g |
20,12 zł
(20,86 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 40g |
0,98 zł
(2,69 zł) |
|
| Marchew | 505g |
1,54 zł
(2,29 zł) |
|
| Masło | 10g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 0.6g |
0,04 zł
(1,29 zł) |
|
| Miód pszczeli | 68g |
2,55 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 250ml |
2,37 zł
(9,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 10g |
0,28 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Otręby pszenne | 5g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pieprz Cayenne | 0.03g |
0,00 zł
(2,29 zł) |
|
| Pietruszka, korzeń | 405g |
3,36 zł
(4,98 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 200g |
2,10 zł
(4,19 zł) |
|
| Por | 420g |
7,29 zł
(7,98 zł) |
|
| Płatki owsiane | 20g |
0,13 zł
(3,29 zł) |
|
| Sól himalajska | 3g |
0,03 zł
(3,49 zł) |