Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Brzoskwinia | 80g |
0,56 zł
(3,49 zł) |
|
| Cebula | 50g |
0,12 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Cukier trzcinowy nierafinowany | 5g |
0,05 zł
(5,49 zł) |
|
| Cynamon | 1g |
0,13 zł
(2,29 zł) |
|
| Jabłko | 200g |
0,87 zł
(3,49 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 180g |
1,39 zł
(1,39 zł) |
|
| Kasza jaglana | 50g |
0,48 zł
(3,39 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 30g |
0,56 zł
(1,49 zł) |
|
| Ksylitol | 5g |
0,26 zł
(12,99 zł) |
|
| Makaron spaghetti pełnoziarnisty | 80g |
0,90 zł
(4,49 zł) |
|
| Malina | 50g |
1,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Mango | 280g |
5,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Masło | 10g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Migdały | 60g |
5,09 zł
(8,49 zł) |
|
| Miód pszczeli | 120g |
4,50 zł
(14,99 zł) |
|
| Mięta suszona | 1g |
0,24 zł
(2,19 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 525ml |
9,44 zł
(17,98 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 125ml |
0,44 zł
(3,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 10g |
0,28 zł
(6,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 30g |
2,63 zł
(4,38 zł) |
|
| Ogórek kwaszony (kiszony) | 60g |
0,75 zł
(4,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Otręby pszenne | 5g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 200g |
2,10 zł
(4,19 zł) |
|
| Płatki owsiane | 20g |
0,13 zł
(3,29 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 30g |
1,02 zł
(4,59 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 12g |
0,32 zł
(5,29 zł) |
|
| Suszone pomidory | 40g |
1,00 zł
(6,99 zł) |
|
| Tuńczyk w wodzie | 60g |
2,47 zł
(6,99 zł) |
|
| Wiórki kokosowe | 4g |
0,08 zł
(3,99 zł) |