Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2400 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Wsypać wszystkie składniki do pojemnika, wbić jajka, zmiksować blenderem, smażyć na oleju do ścięcia ok 10 min, przerzucić na drugą stronę na 2min.
Mieszamy najpierw składniki suche, następnie mokre, wsypujemy suche do mokrych lub mokre do suchych, mieszamy, na patelni uformowac jednego wielkiego giganta lub kilka mniejszych wedle uznania. Podawac z owockiem ulubionym.
Przepis nadesłany przez użytkownika.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Bazylia (suszona) | 8g |
1,83 zł
(2,29 zł) |
|
| Brokuły | 250g |
3,75 zł
(7,49 zł) |
|
| Bulion warzywny | 700g |
76,45 zł
(76,89 zł) |
|
| Cebula | 300g |
0,71 zł
(1,89 zł) |
|
| Czosnek | 10g |
0,44 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 650g |
11,30 zł
(17,38 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 162g |
1,13 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 5g |
0,23 zł
(6,99 zł) |
|
| Kiwi | 80g |
1,20 zł
(7,49 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 500g |
9,31 zł
(10,43 zł) |
|
| Makaron kukurydziany | 100g |
0,92 zł
(4,59 zł) |
|
| Mielona papryka chilli | 1g |
0,09 zł
(2,29 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 1g |
0,06 zł
(1,29 zł) |
|
| Mleko sojowe | 125ml |
0,87 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka pszenna pełnoziarnista | 20g |
0,10 zł
(4,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 30g |
0,21 zł
(6,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 15g |
1,72 zł
(11,49 zł) |
|
| Papryka czerwona | 200g |
3,66 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Płatki owsiane | 90g |
0,59 zł
(3,29 zł) |
|
| Rodzynki | 7g |
0,16 zł
(4,49 zł) |
|
| Sól biała | 5g |
0,03 zł
(1,99 zł) |
|
| Ziele angielskie | 5g |
0,53 zł
(1,59 zł) |
|
| Ziemniaki | 250g |
0,46 zł
(3,69 zł) |