Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Aromat waniliowy | 9g |
1,43 zł
(1,59 zł) |
|
| Banan | 240g |
1,20 zł
(4,99 zł) |
|
| Czarne jagody | 375g |
18,11 zł
(28,98 zł) |
|
| Dżem malinowy | 15g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Filet z łososia | 160g |
15,74 zł
(24,59 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 170g |
1,19 zł
(6,99 zł) |
|
| Makaron ryżowy | 160g |
6,23 zł
(7,79 zł) |
|
| Masło orzechowe | 25g |
0,88 zł
(11,99 zł) |
|
| Mleko krowie 0,5% | 120g |
0,36 zł
(2,99 zł) |
|
| Mleko sojowe | 750ml |
5,24 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka owsiana | 105g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Mąka pszenna pełnoziarnista | 50g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 750g |
2,24 zł
(2,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 12g |
1,05 zł
(2,19 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 20g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej słonecznikowy | 150g |
1,35 zł
(8,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 7g |
0,31 zł
(10,99 zł) |
|
| Otręby owsiane | 150g |
3,19 zł
(3,19 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 9g |
0,23 zł
(0,75 zł) |
|
| Skyr - jogurt islandzki | 150g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Suszone pomidory | 28g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Szpinak | 200g |
3,99 zł
(3,99 zł) |
|
| Woda | 120ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |