Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Kroimy składniki, polewamy oliwą, posypujemy ulubionymi przyprawami i mieszamy ze szpinakiem. Podajemy z krążkami ryżowymi.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 70g |
2,18 zł
(13,99 zł) |
|
| Banan | 1200g |
5,99 zł
(9,98 zł) |
|
| Brokuły | 250g |
3,75 zł
(7,49 zł) |
|
| Dorsz, świeży, filety bez skóry | 330g |
25,29 zł
(45,98 zł) |
|
| Gruszka | 390g |
2,73 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 140g |
1,36 zł
(3,39 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 37g |
0,69 zł
(1,49 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 80g |
1,96 zł
(2,69 zł) |
|
| Masło | 15g |
0,37 zł
(4,99 zł) |
|
| Masło orzechowe | 200g |
7,05 zł
(11,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 72g |
2,70 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 460ml |
8,27 zł
(8,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 60g |
1,68 zł
(6,99 zł) |
|
| Ogórek | 40g |
0,27 zł
(3,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Orzechy nerkowca | 70g |
9,32 zł
(9,99 zł) |
|
| Pomarańcze | 200g |
1,25 zł
(7,49 zł) |
|
| Por | 280g |
4,86 zł
(7,98 zł) |
|
| Ryż brązowy | 70g |
0,52 zł
(2,99 zł) |
|
| Schab bez kości | 100g |
1,84 zł
(11,59 zł) |
|
| Sos tzatziki | 100g |
2,00 zł
(3,99 zł) |
|
| Suszone pomidory | 40g |
1,00 zł
(6,99 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |
|
| Sól biała | 2g |
0,01 zł
(1,99 zł) |