Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Zmiksuj wszystko w blenderze
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 150g |
0,75 zł
(4,99 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 60g |
1,68 zł
(6,99 zł) |
|
| Cebula | 150g |
0,35 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 60g |
0,57 zł
(3,79 zł) |
|
| Cukier trzcinowy nierafinowany | 5g |
0,05 zł
(5,49 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 350g |
6,08 zł
(8,69 zł) |
|
| Imbir (proszek) | 15g |
1,89 zł
(1,89 zł) |
|
| Kasza manna | 100g |
0,75 zł
(2,99 zł) |
|
| Kurkuma | 5g |
0,42 zł
(1,69 zł) |
|
| Limonka | 12g |
0,19 zł
(4,99 zł) |
|
| Makaron pełnoziarnisty | 150g |
1,80 zł
(5,99 zł) |
|
| Makaron ryżowy | 100g |
3,90 zł
(7,79 zł) |
|
| Makrela, wędzona | 70g |
1,68 zł
(5,99 zł) |
|
| Mango | 120g |
2,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Mielona papryka chilli | 10g |
0,92 zł
(2,29 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 5g |
0,32 zł
(1,29 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 640ml |
11,51 zł
(17,98 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 400ml |
1,40 zł
(3,49 zł) |
|
| Ocet balsamiczny | 3g |
0,15 zł
(12,49 zł) |
|
| Olej kokosowy | 35g |
1,75 zł
(11,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 15g |
0,66 zł
(10,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 230g |
4,21 zł
(10,99 zł) |
|
| Pasta curry (czerwona) | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pieczarka świeża | 100g |
1,00 zł
(4,99 zł) |
|
| Pomarańcze | 250g |
1,56 zł
(7,49 zł) |
|
| Pomidory | 60g |
0,32 zł
(3,99 zł) |
|
| Pomidory koktajlowe | 200g |
2,79 zł
(3,49 zł) |
|
| Przyprawa do kurczaka | 30g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sezam | 10g |
0,26 zł
(7,79 zł) |
|
| Siemię lniane | 10g |
0,10 zł
(3,99 zł) |
|
| Sos sojowy (ciemny) | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Suszona kolendra | 1g |
0,09 zł
(1,29 zł) |
|
| Syrop klonowy | 10g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Szczypiorek | 5g |
0,50 zł
(2,49 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |
|
| Sól biała | 0.1g |
0,00 zł
(1,99 zł) |
|
| Woda | 470ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |