Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Amarantus ekspandowany | 6g |
0,42 zł
(6,99 zł) |
|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Bułka do hamburgera z sezamem | 106g |
1,47 zł
(4,15 zł) |
|
| Cebula czerwona | 20g |
0,09 zł
(2,99 zł) |
|
| Ciecierzyca (cieciorka) konserwowa | 400g |
2,34 zł
(2,49 zł) |
|
| Ekstrakt waniliowy | 2g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Kakao w proszku | 30g |
1,40 zł
(6,99 zł) |
|
| Keczup (ketchup) | 30g |
0,42 zł
(5,29 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 120g |
2,93 zł
(5,38 zł) |
|
| Mielone mięso wołowe | 200g |
4,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 250ml |
0,87 zł
(3,49 zł) |
|
| Musztarda | 40g |
0,52 zł
(2,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Ogórek konserwowy | 20g |
0,17 zł
(7,99 zł) |
|
| Ogórek kwaszony (kiszony) | 240g |
2,99 zł
(4,99 zł) |
|
| Olej kokosowy | 25g |
1,25 zł
(11,99 zł) |
|
| Pomidory | 40g |
0,21 zł
(3,99 zł) |
|
| Płatki jaglane | 60g |
0,84 zł
(2,79 zł) |
|
| Rodzynki | 22g |
0,49 zł
(4,49 zł) |
|
| Sałata | 10g |
0,36 zł
(4,99 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 40g |
1,36 zł
(4,59 zł) |
|
| Syrop klonowy | 40g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sól biała | 0.1g |
0,00 zł
(1,99 zł) |
|
| Śledź marynowany | 300g |
7,28 zł
(8,49 zł) |