Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
1. Ugotuj kaszę. 2. Zmiksuj w blenderze wszystkie składniki. 3. Posyp sezamem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Curry | 3g |
0,20 zł
(1,69 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 200g |
3,48 zł
(8,69 zł) |
|
| Grejpfrut | 130g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Hummus z chilli | 40g |
1,50 zł
(2,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 52g |
0,50 zł
(3,39 zł) |
|
| Kasza kuskus | 100g |
1,46 zł
(4,39 zł) |
|
| Kasza manna | 50g |
0,37 zł
(2,99 zł) |
|
| Mango | 280g |
5,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Marchew | 150g |
0,46 zł
(2,29 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 350ml |
1,22 zł
(3,49 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 240g |
4,40 zł
(10,99 zł) |
|
| Pestki dyni | 5g |
0,20 zł
(3,99 zł) |
|
| Sezam | 5g |
0,13 zł
(7,79 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 6g |
0,16 zł
(5,29 zł) |
|
| Sos sojowy jasny | 20g |
0,56 zł
(4,19 zł) |