Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Kaszę jaglaną przelewamy na sitku zimną wodą, następnie wrzątkiem i znów zimną wodą. Posiekaną cebulę podsmażamy na patelni na rozgrzanym oleju, dodajemy pokrojoną w kostkę lub startą na grubej tarce marchewkę, dodajemy pomidory, fasolę i ulubione przyprawy. Dusimy na wolnym ogniu pod przykryciem, pod koniec dodajemy koncentrat pomidorowy. Kaszę kładziemy na talerz i zalewamy zawartością patelni.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Cebula | 80g |
0,19 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 210g |
1,99 zł
(3,79 zł) |
|
| Czosnek | 5g |
0,22 zł
(2,19 zł) |
|
| Fasola biała konserwowa | 170g |
1,70 zł
(3,99 zł) |
|
| Hummus naturalny | 40g |
1,50 zł
(2,99 zł) |
|
| Hummus z chilli | 30g |
1,12 zł
(2,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 60g |
0,58 zł
(3,39 zł) |
|
| Kiełbasa podwawelska | 50g |
2,38 zł
(28,59 zł) |
|
| Kminek | 3g |
0,19 zł
(1,29 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 45g |
0,84 zł
(1,49 zł) |
|
| Marchew | 250g |
0,76 zł
(2,29 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 15g |
0,10 zł
(6,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 240g |
4,40 zł
(10,99 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 400g |
4,19 zł
(4,19 zł) |
|
| Rzodkiewka | 100g |
2,08 zł
(2,49 zł) |