Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Amarantus ekspandowany | 10g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Białe wino | 250g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Brzoskwinia | 80g |
0,56 zł
(3,49 zł) |
|
| Bulion warzywny | 250g |
27,30 zł
(27,96 zł) |
|
| Cebula | 200g |
0,47 zł
(1,89 zł) |
|
| Cynamon | 1g |
0,13 zł
(2,29 zł) |
|
| Czarne jagody | 130g |
6,28 zł
(14,49 zł) |
|
| Czosnek | 10g |
0,44 zł
(2,19 zł) |
|
| Jabłko | 200g |
0,87 zł
(3,49 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 180g |
1,39 zł
(1,39 zł) |
|
| Kapary | 10g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Kefir, 2% tluszczu | 250g |
1,69 zł
(1,69 zł) |
|
| Kiwi | 75g |
1,12 zł
(7,49 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 30g |
0,56 zł
(1,49 zł) |
|
| Makaron z ciecierzycy | 200g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Malina | 150g |
3,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 1g |
0,06 zł
(1,29 zł) |
|
| Miód pszczeli | 20g |
0,75 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 250ml |
2,37 zł
(9,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 15g |
0,42 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Otręby owsiane | 20g |
0,43 zł
(3,19 zł) |
|
| Otręby pszenne | 5g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pomidory koktajlowe | 500g |
6,98 zł
(6,98 zł) |
|
| Płatki owsiane | 20g |
0,13 zł
(3,29 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Woda | 250ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |