Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Brokuły | 250g |
3,75 zł
(7,49 zł) |
|
| Bulion warzywny | 250g |
27,30 zł
(27,96 zł) |
|
| Bułka grahamka | 75g |
1,03 zł
(1,78 zł) |
|
| Cebula | 50g |
0,12 zł
(1,89 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 200g |
3,48 zł
(8,69 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 210g |
1,47 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 20g |
0,15 zł
(1,39 zł) |
|
| Kasza gryczana | 100g |
1,15 zł
(4,59 zł) |
|
| Kurkuma | 1g |
0,08 zł
(1,69 zł) |
|
| Makaron pełnoziarnisty | 50g |
0,60 zł
(5,99 zł) |
|
| Mango | 140g |
2,63 zł
(7,99 zł) |
|
| Marchew z groszkiem mrożona | 225g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Masło | 10g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 20g |
0,88 zł
(10,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 140g |
2,56 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pomidory | 100g |
0,53 zł
(3,99 zł) |
|
| Por | 140g |
2,43 zł
(3,99 zł) |
|
| Płatki jaglane | 10g |
0,14 zł
(2,79 zł) |
|
| Płatki owsiane | 20g |
0,13 zł
(3,29 zł) |
|
| Serek homogenizowany naturalny, 0% tłuszczu | 200g |
2,69 zł
(2,69 zł) |
|
| Sos sojowy (ciemny) | 10g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Szczypiorek | 30g |
2,99 zł
(4,98 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Tymianek suszony | 5g |
1,00 zł
(2,19 zł) |
|
| Łosoś, wędzony | 50g |
0,00 zł
(0,00 zł) |