Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2000 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
1. Wymieszaj suche składniki w misce, później dodaj mokre składniki i odstaw na 5 min.
2. Roztop łyżkę oleju kokosowego na patelni na średnik płomieniu. Naleśniki smaż przez ok. 5 min aż spód będzie złocisty, następnie obróć i smaż jeszcze ok. 3 min.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Aromat waniliowy | 6g |
0,95 zł
(1,59 zł) |
|
| Cebula | 50g |
0,12 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Cukier | 50g |
0,15 zł
(2,99 zł) |
|
| Cukier trzcinowy nierafinowany | 100g |
1,10 zł
(5,49 zł) |
|
| Cukier wanilinowy | 30g |
0,90 zł
(1,29 zł) |
|
| Cynamon | 20g |
2,54 zł
(4,58 zł) |
|
| Czarne jagody | 250g |
12,08 zł
(14,49 zł) |
|
| Czosnek | 2g |
0,09 zł
(2,19 zł) |
|
| Drożdże (piekarskie świeże) | 30g |
0,45 zł
(1,49 zł) |
|
| Fasolka szparagowa mrożona | 225g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 110g |
0,77 zł
(6,99 zł) |
|
| Masło | 140g |
3,49 zł
(4,99 zł) |
|
| Mleko krowie 0,5% | 250g |
0,75 zł
(2,99 zł) |
|
| Mleko migdałowe | 300g |
3,15 zł
(10,49 zł) |
|
| Mleko sojowe | 500ml |
3,50 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka pszenna pełnoziarnista | 240g |
1,20 zł
(4,99 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 1000g |
2,99 zł
(2,99 zł) |
|
| Olej kokosowy | 10g |
0,50 zł
(11,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 30g |
0,21 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej słonecznikowy | 100g |
0,90 zł
(8,99 zł) |
|
| Otręby owsiane | 100g |
2,13 zł
(3,19 zł) |
|
| Pomidory | 100g |
0,53 zł
(3,99 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 21g |
0,53 zł
(0,75 zł) |
|
| Ser camembert pełnotłusty | 40g |
1,46 zł
(4,39 zł) |
|
| Suszone pomidory | 90g |
2,25 zł
(6,99 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Zioła prowansalskie | 5g |
0,65 zł
(1,29 zł) |
|
| Żółtko jaja kurzego | 40g |
0,28 zł
(6,99 zł) |