Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2000 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Jaja rozbić. Sól i pieprz dla smaku. Usmażyć na oliwie. Podawać z pokrojoną papryką i pomidorem. Dodać sałatę.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 490g |
15,23 zł
(27,98 zł) |
|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Bułka do hamburgera z sezamem | 53g |
0,73 zł
(4,15 zł) |
|
| Cebula czerwona | 10g |
0,05 zł
(2,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 35g |
0,33 zł
(3,79 zł) |
|
| Cytryna | 3g |
0,04 zł
(13,99 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 204g |
1,43 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 600g |
4,63 zł
(5,56 zł) |
|
| Keczup (ketchup) | 15g |
0,21 zł
(5,29 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 16g |
1,91 zł
(2,99 zł) |
|
| Mango | 280g |
5,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Mielone mięso wołowe | 100g |
2,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 50g |
1,87 zł
(14,99 zł) |
|
| Musztarda | 20g |
0,26 zł
(2,49 zł) |
|
| Ogórek konserwowy | 10g |
0,09 zł
(7,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 16g |
0,70 zł
(10,99 zł) |
|
| Orzechy laskowe | 15g |
1,72 zł
(11,49 zł) |
|
| Papryka czerwona | 125g |
2,29 zł
(10,99 zł) |
|
| Pomidory | 135g |
0,72 zł
(3,99 zł) |
|
| Rzodkiewka | 45g |
0,93 zł
(2,49 zł) |
|
| Sałata | 10g |
0,36 zł
(4,99 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 20g |
0,68 zł
(4,59 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |