Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Amarantus ekspandowany | 6g |
0,42 zł
(6,99 zł) |
|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 20g |
0,56 zł
(6,99 zł) |
|
| Brzoskwinia | 170g |
1,19 zł
(3,49 zł) |
|
| Cebula czerwona | 30g |
0,14 zł
(2,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 400g |
6,95 zł
(8,69 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 112g |
0,78 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 20g |
0,93 zł
(6,99 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 30g |
0,56 zł
(1,49 zł) |
|
| Ksylitol | 37g |
1,92 zł
(12,99 zł) |
|
| Makaron ryżowy | 200g |
7,79 zł
(7,79 zł) |
|
| Makrela, wędzona | 60g |
1,44 zł
(5,99 zł) |
|
| Mieszanka chińska mrożona | 750g |
11,65 zł
(13,98 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 100ml |
0,35 zł
(3,49 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 230ml |
2,18 zł
(9,49 zł) |
|
| Mleko sojowe | 440ml |
3,08 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka gryczana | 260g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 12g |
1,05 zł
(2,19 zł) |
|
| Ogórek kwaszony (kiszony) | 80g |
1,00 zł
(4,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 70g |
0,49 zł
(6,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 80g |
1,47 zł
(10,99 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 260g |
2,72 zł
(4,19 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 4g |
0,10 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki ryżowe | 50g |
0,89 zł
(3,19 zł) |
|
| Sałata masłowa | 15g |
0,53 zł
(4,99 zł) |
|
| Sos sojowy (ciemny) | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Truskawki | 50g |
1,20 zł
(11,99 zł) |
|
| Woda | 500ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |