Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Bakłażan | 200g |
2,22 zł
(4,99 zł) |
|
| Bazylia (suszona) | 8g |
1,83 zł
(2,29 zł) |
|
| Brokuły | 250g |
3,75 zł
(7,49 zł) |
|
| Cebula | 100g |
0,24 zł
(1,89 zł) |
|
| Czosnek | 3g |
0,13 zł
(2,19 zł) |
|
| Daktyle suszone | 100g |
3,19 zł
(3,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 150g |
2,61 zł
(8,69 zł) |
|
| Jabłko | 400g |
1,75 zł
(3,49 zł) |
|
| Kasza jaglana | 75g |
0,73 zł
(3,39 zł) |
|
| Makaron kukurydziany | 100g |
0,92 zł
(4,59 zł) |
|
| Mango | 280g |
5,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Migdały | 60g |
5,09 zł
(8,49 zł) |
|
| Miód pszczeli | 250g |
9,37 zł
(14,99 zł) |
|
| Mięta suszona | 1g |
0,24 zł
(2,19 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 400ml |
7,19 zł
(8,99 zł) |
|
| Morele suszone | 200g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Nasiona chia | 10g |
0,28 zł
(6,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 20g |
1,75 zł
(2,19 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 30g |
0,21 zł
(6,99 zł) |
|
| Orzechy nerkowca | 200g |
26,64 zł
(29,97 zł) |
|
| Otręby pszenne | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Płatki owsiane | 220g |
1,45 zł
(3,29 zł) |
|
| Siemię lniane | 70g |
0,70 zł
(3,99 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 12g |
0,32 zł
(5,29 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Wiórki kokosowe | 4g |
0,08 zł
(3,99 zł) |
|
| Woda | 100ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |