Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Słodzik rozpuścić we wrzątku. Na wrzątek wsypać budyń w proszku wymieszany z kaszą manną cały czas mieszając, żeby nie zrobiły się grudki. Gdy masa jest jednolita i gęsta dodajemy twaróg i wszystko dobrze mieszamy. Gotową mieszankę posypujemy owocami, czekoladą i orzechami.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Borówka amerykańska | 50g |
1,40 zł
(6,99 zł) |
|
| Budyń waniliowy bez cukru | 20g |
0,46 zł
(1,09 zł) |
|
| Bułka grahamka | 70g |
0,96 zł
(1,78 zł) |
|
| Chleb żytni | 135g |
1,28 zł
(3,79 zł) |
|
| Czekolada gorzka | 10g |
0,45 zł
(4,49 zł) |
|
| Czerwona fasola (konserwowa) | 100g |
1,20 zł
(4,79 zł) |
|
| Czosnek | 3g |
0,13 zł
(2,19 zł) |
|
| Kasza manna | 20g |
0,15 zł
(2,99 zł) |
|
| Ksylitol | 14g |
0,73 zł
(12,99 zł) |
|
| Kukurydza konserwowa | 100g |
0,82 zł
(2,79 zł) |
|
| Mielona papryka chilli | 1g |
0,09 zł
(2,29 zł) |
|
| Mielone mięso wołowe | 100g |
2,00 zł
(9,99 zł) |
|
| Ogórek kwaszony (kiszony) | 120g |
1,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 20g |
2,30 zł
(11,49 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 100g |
1,05 zł
(4,19 zł) |
|
| Rzodkiewka | 40g |
0,83 zł
(2,49 zł) |
|
| Ser twarogowy chudy | 150g |
1,99 zł
(1,99 zł) |
|
| Serek twarogowy ziarnisty | 150g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Śledź marynowany | 150g |
3,64 zł
(8,49 zł) |