Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Bazylia (suszona) | 8g |
1,83 zł
(2,29 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 20g |
0,56 zł
(6,99 zł) |
|
| Brokuły | 250g |
3,75 zł
(7,49 zł) |
|
| Brzoskwinia | 80g |
0,56 zł
(3,49 zł) |
|
| Cebula | 100g |
0,24 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Cynamon | 1g |
0,13 zł
(2,29 zł) |
|
| Czekolada deserowa | 50g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Jabłko | 200g |
0,87 zł
(3,49 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 212g |
1,48 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 180g |
1,39 zł
(1,39 zł) |
|
| Kakao w proszku | 20g |
0,93 zł
(6,99 zł) |
|
| Ksylitol | 30g |
1,56 zł
(12,99 zł) |
|
| Makaron kukurydziany | 100g |
0,92 zł
(4,59 zł) |
|
| Masło orzechowe | 80g |
2,82 zł
(11,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 120g |
4,50 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko sojowe | 440ml |
3,08 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka gryczana | 260g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Mąka ryżowa | 50g |
0,35 zł
(6,99 zł) |
|
| Ogórek | 20g |
0,13 zł
(3,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 80g |
0,56 zł
(6,99 zł) |
|
| Otręby pszenne | 5g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 8g |
0,20 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki owsiane | 20g |
0,13 zł
(3,29 zł) |
|
| Sałata | 10g |
0,36 zł
(4,99 zł) |
|
| Suszone pomidory | 28g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Truskawki | 50g |
1,20 zł
(11,99 zł) |