Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Ryż lekko solimy i gotujemy na wolnym ogniu przez ok 30 minut. W czasie gdy będzie się gotował, wszystkie składniki kroimy w paski. Następnie podsmażamy mięso na oleju, dodajemy warzywa i smażymy razem przez kilka minut, aż warzywa nieco zmiękną. Dodajemy przyprawy: sól, pieprz, cynamon, kurkuma, tymianek. Następnie dodajemy pomidory i mieszamy na palniku, aż zacznie wrzeć.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 60g |
0,30 zł
(4,99 zł) |
|
| Bulion warzywny | 750g |
81,91 zł
(83,88 zł) |
|
| Cebula | 110g |
0,26 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 105g |
0,99 zł
(3,79 zł) |
|
| Cukinia | 150g |
1,50 zł
(8,49 zł) |
|
| Czosnek | 10g |
0,44 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 150g |
2,61 zł
(8,69 zł) |
|
| Grejpfrut | 260g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Imbir (proszek) | 1g |
0,13 zł
(1,89 zł) |
|
| Kabanosy z kurczaka | 30g |
1,71 zł
(9,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 75g |
0,73 zł
(3,39 zł) |
|
| Kurkuma | 1g |
0,08 zł
(1,69 zł) |
|
| Mandarynki | 260g |
2,97 zł
(7,99 zł) |
|
| Marchew | 165g |
0,50 zł
(2,29 zł) |
|
| Masło | 15g |
0,37 zł
(4,99 zł) |
|
| Mielona papryka chilli | 1g |
0,09 zł
(2,29 zł) |
|
| Miód pszczeli | 35g |
1,31 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 120ml |
2,16 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 300ml |
2,85 zł
(9,49 zł) |
|
| Nasiona słonecznika (łuskane) | 1g |
0,02 zł
(2,49 zł) |
|
| Natka pietruszki | 1g |
0,09 zł
(2,19 zł) |
|
| Olej kokosowy | 50g |
2,50 zł
(11,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Passata pomidorowa | 500g |
4,28 zł
(5,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pietruszka, korzeń | 25g |
0,21 zł
(2,49 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 200g |
2,10 zł
(4,19 zł) |
|
| Por | 70g |
1,21 zł
(3,99 zł) |
|
| Ryż brązowy | 90g |
0,67 zł
(2,99 zł) |
|
| Rzodkiewka | 90g |
1,87 zł
(2,49 zł) |
|
| Soczewica czerwona, nasiona suche | 90g |
1,33 zł
(5,19 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |