Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Płatki zalewamy ok. 0,5 l wrzącej wody i odstawiamy pod przykryciem na kilka godzin. Następnie odlewamy z nich wodę. Całość wsypujemy do miski, zalewamy jogurtem i posypujemy cynamonem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 100g |
0,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 450g |
12,58 zł
(13,98 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Cukier wanilinowy | 5g |
0,15 zł
(1,29 zł) |
|
| Daktyle suszone | 30g |
0,96 zł
(3,19 zł) |
|
| Jabłko | 150g |
0,65 zł
(3,49 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 55g |
0,38 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 10g |
0,47 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 180g |
1,74 zł
(3,39 zł) |
|
| Masło orzechowe | 35g |
1,23 zł
(11,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 40g |
1,50 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 230ml |
4,14 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko krowie 0,5% | 500g |
1,50 zł
(2,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 200ml |
0,70 zł
(3,49 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 240ml |
2,28 zł
(9,49 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 120g |
0,36 zł
(2,99 zł) |
|
| Ogórek | 40g |
0,27 zł
(3,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Otręby pszenne | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pomarańcze | 200g |
1,25 zł
(7,49 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 1g |
0,03 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki owsiane | 100g |
0,66 zł
(3,29 zł) |
|
| Ser mozzarella | 60g |
1,53 zł
(3,19 zł) |
|
| Soda oczyszczona | 1g |
0,01 zł
(1,29 zł) |
|
| Suszone pomidory | 40g |
1,00 zł
(6,99 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |