Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Amarantus ekspandowany | 9g |
0,63 zł
(6,99 zł) |
|
| Ananas | 100g |
1,00 zł
(7,99 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 100g |
2,80 zł
(6,99 zł) |
|
| Cebula | 150g |
0,35 zł
(1,89 zł) |
|
| Cukinia | 600g |
5,99 zł
(8,49 zł) |
|
| Czosnek | 15g |
0,66 zł
(2,19 zł) |
|
| Hummus naturalny | 40g |
1,50 zł
(2,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 180g |
1,74 zł
(3,39 zł) |
|
| Kiwi | 225g |
3,37 zł
(7,49 zł) |
|
| Marchew | 150g |
0,46 zł
(2,29 zł) |
|
| Migdały | 15g |
1,27 zł
(8,49 zł) |
|
| Mleko migdałowe | 250g |
2,62 zł
(10,49 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 250ml |
2,37 zł
(9,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 20g |
1,75 zł
(2,19 zł) |
|
| Ogórek kwaszony (kiszony) | 100g |
1,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 41g |
0,29 zł
(6,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 640g |
11,72 zł
(21,98 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Płatki jaglane | 60g |
0,84 zł
(2,79 zł) |
|
| Rozmaryn suszony | 1g |
0,09 zł
(1,29 zł) |
|
| Sok pomidorowy | 230g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Ziemniaki | 150g |
0,28 zł
(3,69 zł) |
|
| Śledź marynowany | 100g |
2,43 zł
(8,49 zł) |