Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2600 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Cebulę zeszklić na oliwie, dodać czosnek, później kmin rzymski, oregano i odrobinę chilli. Przestudzić. Mielone mięso z indyka wymieszać z posiekaną pietruszką, cebulą z przyprawami, dodać sól i pieprz. Uformować kotleciki i piec w nagrzanym piekarniku (180-200st) przez ok. 20 - 25 min. Można też usmażyć, ale wiadomo - pieczone będzie lżejsze. Do ugotowanej kaszy jaglanej dodać troszkę oleju z suszonych pomidorów, kilka drobno pokrojonych suszonych pomidorów, przekrojone na pół pomidorki koktajlowe, doprawić miętą (może być suszona). Doprawić solą, pieprzem i sokiem z cytryny.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 100g |
0,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Cebula czerwona | 210g |
0,97 zł
(2,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Cytryna | 6g |
0,08 zł
(13,99 zł) |
|
| Czosnek | 20g |
0,88 zł
(2,19 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 60g |
0,42 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 180g |
1,74 zł
(3,39 zł) |
|
| Kumin (kmin rzymski) | 2g |
0,17 zł
(1,29 zł) |
|
| Majonez lekki (light) | 30g |
0,61 zł
(8,49 zł) |
|
| Mielona papryka chilli | 2g |
0,18 zł
(2,29 zł) |
|
| Migdały | 15g |
1,27 zł
(8,49 zł) |
|
| Mięso mielone z indyka | 400g |
6,79 zł
(8,49 zł) |
|
| Mięta suszona | 2g |
0,49 zł
(2,19 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 200ml |
0,70 zł
(3,49 zł) |
|
| Natka pietruszki | 48g |
4,20 zł
(4,38 zł) |
|
| Ogórek konserwowy | 20g |
0,17 zł
(7,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Oregano (suszone) | 2g |
0,34 zł
(1,69 zł) |
|
| Papryka czerwona | 60g |
1,10 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 2g |
0,18 zł
(1,79 zł) |
|
| Pomidory | 290g |
1,54 zł
(3,99 zł) |
|
| Płatki owsiane | 60g |
0,39 zł
(3,29 zł) |
|
| Rukola | 40g |
2,40 zł
(5,99 zł) |
|
| Schab pieczony | 90g |
4,01 zł
(6,69 zł) |
|
| Ser mozzarella | 50g |
1,28 zł
(3,19 zł) |
|
| Suszona żurawina | 12g |
0,48 zł
(7,99 zł) |
|
| Suszone pomidory | 120g |
3,00 zł
(6,99 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |
|
| Szynka wołowa, gotowana | 30g |
2,00 zł
(19,99 zł) |
|
| Sól himalajska | 2g |
0,02 zł
(3,49 zł) |
|
| Tortilla pszenna pełnoziarnista | 124g |
4,64 zł
(8,99 zł) |