Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2600 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Filet z kurczaka myjemy, kroimy w kostkę i gotujemy na parze przez około 20 minut. Sałatę myjemy, rwiemy na małe kawałki. Pomidora, ogórka i rzodkiewkę myjemy i kroimy. Rzeżuchę płuczemy. Z oliwy, musztardy, czosnku, jogurtu, octu, soli i pieprzu przygotowujemy sos. Całość mieszamy i podajemy.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Cebula | 100g |
0,24 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 245g |
2,32 zł
(3,79 zł) |
|
| Czosnek | 12g |
0,53 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 100g |
1,74 zł
(8,69 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 100g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 505g |
3,90 zł
(4,17 zł) |
|
| Kabanosy z kurczaka | 40g |
2,28 zł
(9,99 zł) |
|
| Kiwi | 150g |
2,25 zł
(7,49 zł) |
|
| Masło | 35g |
0,87 zł
(4,99 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 2g |
0,13 zł
(1,29 zł) |
|
| Miód pszczeli | 25g |
0,94 zł
(14,99 zł) |
|
| Mięso mielone z indyka | 600g |
10,19 zł
(16,98 zł) |
|
| Musztarda | 10g |
0,13 zł
(2,49 zł) |
|
| Nasiona słonecznika (łuskane) | 60g |
1,49 zł
(2,49 zł) |
|
| Ocet balsamiczny | 6g |
0,30 zł
(12,49 zł) |
|
| Ogórek gruntowy | 50g |
0,92 zł
(10,99 zł) |
|
| Ogórek kiszony | 90g |
0,80 zł
(7,99 zł) |
|
| Olej kokosowy | 24g |
1,20 zł
(11,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Papryka ostra (mielona) | 2g |
0,13 zł
(1,29 zł) |
|
| Pieprz czarny | 2g |
0,18 zł
(1,79 zł) |
|
| Pomidory | 150g |
0,80 zł
(3,99 zł) |
|
| Rukola | 30g |
1,80 zł
(5,99 zł) |
|
| Rzeżucha | 50g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Rzodkiewka | 195g |
4,05 zł
(4,98 zł) |
|
| Sałata lodowa | 50g |
0,86 zł
(5,99 zł) |
|
| Schab pieczony | 60g |
2,68 zł
(6,69 zł) |
|
| Szczypiorek | 50g |
4,98 zł
(4,98 zł) |
|
| Sól biała | 2g |
0,01 zł
(1,99 zł) |