Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
propozycja przepisu przysłana przez: MyszkaKochaRahima
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 100g |
0,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Brzoskwinia | 80g |
0,56 zł
(3,49 zł) |
|
| Cebula | 180g |
0,43 zł
(1,89 zł) |
|
| Curry | 8g |
0,54 zł
(1,69 zł) |
|
| Cynamon | 1g |
0,13 zł
(2,29 zł) |
|
| Czosnek | 7g |
0,31 zł
(2,19 zł) |
|
| Fasola biała, nasiona suche | 80g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 170g |
2,95 zł
(8,69 zł) |
|
| Jabłko | 200g |
0,87 zł
(3,49 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 380g |
2,93 zł
(4,17 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 20g |
0,37 zł
(1,49 zł) |
|
| Ksylitol | 28g |
1,45 zł
(12,99 zł) |
|
| Kurkuma | 1g |
0,08 zł
(1,69 zł) |
|
| Majonez lekki (light) | 15g |
0,30 zł
(8,49 zł) |
|
| Marchew | 20g |
0,06 zł
(2,29 zł) |
|
| Migdały | 15g |
1,27 zł
(8,49 zł) |
|
| Miód pszczeli | 20g |
0,75 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 200ml |
1,90 zł
(9,49 zł) |
|
| Mąka jaglana | 120g |
1,44 zł
(11,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 10g |
0,28 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 40g |
0,28 zł
(6,99 zł) |
|
| Otręby pszenne | 5g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pietruszka, korzeń | 30g |
0,25 zł
(2,49 zł) |
|
| Porzeczki czarne | 220g |
2,93 zł
(5,99 zł) |
|
| Płatki owsiane | 80g |
0,53 zł
(3,29 zł) |
|
| Ryż brązowy | 80g |
0,60 zł
(2,99 zł) |
|
| Seler, korzeń | 20g |
0,08 zł
(2,69 zł) |
|
| Suszona żurawina | 12g |
0,48 zł
(7,99 zł) |
|
| Suszone pomidory | 7g |
0,17 zł
(6,99 zł) |
|
| Woda | 100ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Ziemniaki | 60g |
0,11 zł
(3,69 zł) |
|
| Śmietana 18% | 50g |
0,42 zł
(1,69 zł) |