Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3300 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Chleb żytni | 420g |
3,98 zł
(7,58 zł) |
|
| Hummus z chilli | 60g |
2,24 zł
(2,99 zł) |
|
| Kukurydza konserwowa | 300g |
2,46 zł
(2,79 zł) |
|
| Majonez | 150g |
3,14 zł
(6,49 zł) |
|
| Mleko migdałowe | 250g |
2,62 zł
(10,49 zł) |
|
| Musztarda | 20g |
0,26 zł
(2,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 15g |
0,42 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 20g |
0,88 zł
(10,99 zł) |
|
| Orzechy brazylijskie | 16g |
3,20 zł
(19,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 15g |
1,72 zł
(11,49 zł) |
|
| Papryka jalapeno | 200g |
13,33 zł
(19,99 zł) |
|
| Pomidory | 240g |
1,28 zł
(3,99 zł) |
|
| Płatki jaglane | 50g |
0,70 zł
(2,79 zł) |
|
| Rzodkiewka | 200g |
4,15 zł
(4,98 zł) |
|
| Ser mozzarella | 400g |
10,21 zł
(12,76 zł) |
|
| Szczypiorek | 40g |
3,98 zł
(4,98 zł) |
|
| Szpinak | 100g |
2,00 zł
(3,99 zł) |
|
| Tortilla pszenna pełnoziarnista | 360g |
13,49 zł
(17,98 zł) |
|
| Tuńczyk w wodzie | 360g |
14,80 zł
(20,97 zł) |