Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
propozycja przepisu przysłana przez: Berkas
Filety oczyścić i podzielić na niewielkie kawałki. Mięso natrzeć przyprawami. Pokruszyć płatki kukurydziane i wymieszać je z bułką tartą. Mięso namoczyć w jajku i w bułce z płatkami - po dwa razy każdy kawałek. Upiec w piekarniku. Z jogurtu i posiekanego czosnku przygotować sos. Nuggetsy podawać z sosem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Borówka amerykańska | 100g |
2,80 zł
(6,99 zł) |
|
| Bułka tarta | 16g |
0,12 zł
(3,89 zł) |
|
| Cynamon | 2g |
0,25 zł
(2,29 zł) |
|
| Czosnek | 2g |
0,09 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 550g |
9,56 zł
(17,38 zł) |
|
| Grejpfrut | 130g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Jabłko | 150g |
0,65 zł
(3,49 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 56g |
0,39 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 50g |
0,39 zł
(1,39 zł) |
|
| Kasza manna | 50g |
0,37 zł
(2,99 zł) |
|
| Marchew | 90g |
0,27 zł
(2,29 zł) |
|
| Mielona papryka chilli | 0.01g |
0,00 zł
(2,29 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 450ml |
1,57 zł
(3,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 25g |
0,17 zł
(6,99 zł) |
|
| Oregano (suszone) | 0.5g |
0,08 zł
(1,69 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 15g |
1,72 zł
(11,49 zł) |
|
| Papryka czerwona | 460g |
8,43 zł
(10,99 zł) |
|
| Pestki dyni | 5g |
0,20 zł
(3,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Por | 160g |
2,78 zł
(3,99 zł) |
|
| Płatki kukurydziane bezglutenowe | 12g |
0,16 zł
(7,99 zł) |
|
| Rodzynki | 15g |
0,34 zł
(4,49 zł) |
|
| Rozmaryn suszony | 0.3g |
0,03 zł
(1,29 zł) |
|
| Ryż brązowy | 100g |
0,75 zł
(2,99 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Sól himalajska | 2.5g |
0,02 zł
(3,49 zł) |
|
| Tymianek suszony | 1g |
0,20 zł
(2,19 zł) |
|
| Woda | 50ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Zioła prowansalskie | 0.3g |
0,04 zł
(1,29 zł) |