Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Bulion warzywny | 250g |
27,30 zł
(27,96 zł) |
|
| Cebula | 580g |
1,37 zł
(1,89 zł) |
|
| Cebula czerwona | 30g |
0,14 zł
(2,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Cukinia | 150g |
1,50 zł
(8,49 zł) |
|
| Czosnek | 10g |
0,44 zł
(2,19 zł) |
|
| Czosnek niedźwiedzi | 0.6g |
0,14 zł
(5,99 zł) |
|
| Fasola biała konserwowa | 420g |
4,19 zł
(7,98 zł) |
|
| Jarmuż | 750g |
20,97 zł
(20,97 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 480g |
3,71 zł
(4,17 zł) |
|
| Kasza bulgur | 100g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 1050g |
19,56 zł
(20,86 zł) |
|
| Kumin (kmin rzymski) | 1g |
0,09 zł
(1,29 zł) |
|
| Kurkuma | 1g |
0,08 zł
(1,69 zł) |
|
| Makrela, wędzona | 60g |
1,44 zł
(5,99 zł) |
|
| Mango | 280g |
5,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Marchew | 405g |
1,24 zł
(2,29 zł) |
|
| Masło | 20g |
0,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 8.6g |
0,55 zł
(1,29 zł) |
|
| Miód pszczeli | 25g |
0,94 zł
(14,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 12g |
1,05 zł
(2,19 zł) |
|
| Ogórek kwaszony (kiszony) | 80g |
1,00 zł
(4,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 320g |
5,86 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieprz Cayenne | 0.03g |
0,00 zł
(2,29 zł) |
|
| Pietruszka, korzeń | 405g |
3,36 zł
(4,98 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 420g |
4,40 zł
(8,38 zł) |
|
| Por | 420g |
7,29 zł
(7,98 zł) |
|
| Płatki jaglane | 10g |
0,14 zł
(2,79 zł) |
|
| Sałata masłowa | 15g |
0,53 zł
(4,99 zł) |
|
| Serek homogenizowany naturalny, 0% tłuszczu | 200g |
2,69 zł
(2,69 zł) |
|
| Szpinak | 60g |
1,20 zł
(3,99 zł) |
|
| Sól himalajska | 3g |
0,03 zł
(3,49 zł) |
|
| Śliwki suszone | 40g |
1,33 zł
(4,99 zł) |