Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Kaszę jaglaną przelewamy na sitku zimną wodą, następnie wrzątkiem i znów zimną wodą. Posiekaną cebulę podsmażamy na patelni na rozgrzanym oleju, dodajemy pokrojone w kostkę cukinię i suszone pomidory, pomidory z puszki i ulubione przyprawy. Dusimy na wolnym ogniu pod przykryciem, pod koniec dodajemy koncentrat pomidorowy. Kaszę kładziemy na talerz i zalewamy zawartością patelni.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Aromat waniliowy | 6g |
0,95 zł
(1,59 zł) |
|
| Banan | 60g |
0,30 zł
(4,99 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 30g |
0,84 zł
(6,99 zł) |
|
| Bułka grahamka | 75g |
1,03 zł
(1,78 zł) |
|
| Cebula | 30g |
0,07 zł
(1,89 zł) |
|
| Cukinia | 200g |
2,00 zł
(8,49 zł) |
|
| Czarne jagody | 250g |
12,08 zł
(14,49 zł) |
|
| Erytrytol | 10g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Hummus z czarnuszką | 40g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Kasza jaglana | 70g |
0,68 zł
(3,39 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 20g |
0,37 zł
(1,49 zł) |
|
| Marchew | 150g |
0,46 zł
(2,29 zł) |
|
| Masło orzechowe | 10g |
0,35 zł
(11,99 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 100ml |
1,80 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko sojowe | 500ml |
3,50 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 500g |
1,50 zł
(2,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej słonecznikowy | 100g |
0,90 zł
(8,99 zł) |
|
| Otręby owsiane | 100g |
2,13 zł
(3,19 zł) |
|
| Papryka czerwona | 240g |
4,40 zł
(10,99 zł) |
|
| Pomidory | 100g |
0,53 zł
(3,99 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 200g |
2,10 zł
(4,19 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 6g |
0,15 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki migdałowe | 5g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Płatki owsiane | 50g |
0,33 zł
(3,29 zł) |
|
| Suszone pomidory | 30g |
0,75 zł
(6,99 zł) |
|
| Woda | 80ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Łosoś, wędzony | 50g |
0,00 zł
(0,00 zł) |