Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Ananas | 100g |
1,00 zł
(7,99 zł) |
|
| Cebula | 160g |
0,38 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb tostowy pełnoziarnisty | 46g |
0,32 zł
(3,49 zł) |
|
| Czosnek | 5g |
0,22 zł
(2,19 zł) |
|
| Fasola biała konserwowa | 800g |
7,98 zł
(7,98 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 300g |
5,21 zł
(8,69 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 550g |
3,84 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 80g |
3,73 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza jęczmienna, perłowa | 75g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Kiwi | 225g |
3,37 zł
(7,49 zł) |
|
| Kurkuma | 1g |
0,08 zł
(1,69 zł) |
|
| Liść laurowy | 2g |
0,43 zł
(1,29 zł) |
|
| Marchew | 180g |
0,55 zł
(2,29 zł) |
|
| Masło | 5g |
0,12 zł
(4,99 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 1g |
0,06 zł
(1,29 zł) |
|
| Migdały | 30g |
2,55 zł
(8,49 zł) |
|
| Miód pszczeli | 300g |
11,24 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 250ml |
2,37 zł
(9,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 40g |
3,50 zł
(4,38 zł) |
|
| Papryka czerwona | 100g |
1,83 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 2g |
0,18 zł
(1,79 zł) |
|
| Pietruszka, korzeń | 80g |
0,66 zł
(2,49 zł) |
|
| Pomidory | 20g |
0,11 zł
(3,99 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 10g |
0,25 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki owsiane | 20g |
0,13 zł
(3,29 zł) |
|
| Schab pieczony | 15g |
0,67 zł
(6,69 zł) |
|
| Seler, korzeń | 325g |
1,25 zł
(2,69 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 15g |
0,51 zł
(4,59 zł) |
|
| Szczypiorek | 25g |
2,49 zł
(2,49 zł) |
|
| Sól biała | 2g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Ziele angielskie | 1g |
0,11 zł
(1,59 zł) |
|
| Ziemniaki | 180g |
0,33 zł
(3,69 zł) |