Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1700 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Białe wino | 250g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Brokuły | 250g |
3,75 zł
(7,49 zł) |
|
| Bulion warzywny | 250g |
27,30 zł
(27,96 zł) |
|
| Cebula | 200g |
0,47 zł
(1,89 zł) |
|
| Czosnek | 10g |
0,44 zł
(2,19 zł) |
|
| Kalafior | 440g |
7,33 zł
(9,99 zł) |
|
| Kapary | 10g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Kapusta kwaszona (kiszona) | 220g |
1,10 zł
(4,99 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 30g |
0,56 zł
(1,49 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 10g |
1,20 zł
(2,99 zł) |
|
| Ksylitol | 14g |
0,73 zł
(12,99 zł) |
|
| Makaron z ciecierzycy | 200g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Marchew | 46g |
0,14 zł
(2,29 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 1g |
0,06 zł
(1,29 zł) |
|
| Mąka jaglana | 60g |
0,72 zł
(11,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 12g |
1,05 zł
(2,19 zł) |
|
| Ogórek | 180g |
1,20 zł
(3,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 15g |
0,10 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 20g |
0,88 zł
(10,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 40g |
4,60 zł
(11,49 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1.25g |
0,11 zł
(1,79 zł) |
|
| Pomidory koktajlowe | 500g |
6,98 zł
(6,98 zł) |
|
| Porzeczki czarne | 110g |
1,46 zł
(5,99 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Sól himalajska | 0.25g |
0,00 zł
(3,49 zł) |
|
| Woda | 50ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |