Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 1900 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
1. Ugotuj kaszę. 2. Zmiksuj w blenderze wszystkie składniki. 3. Posyp sezamem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 80g |
2,49 zł
(13,99 zł) |
|
| Bakłażan | 200g |
2,22 zł
(4,99 zł) |
|
| Brokuły | 300g |
4,49 zł
(7,49 zł) |
|
| Cebula | 10g |
0,02 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Cynamon | 2g |
0,25 zł
(2,29 zł) |
|
| Cytryna | 40g |
0,56 zł
(13,99 zł) |
|
| Czosnek | 3g |
0,13 zł
(2,19 zł) |
|
| Dorsz, świeży, filety bez skóry | 100g |
7,66 zł
(22,99 zł) |
|
| Jabłko | 150g |
0,65 zł
(3,49 zł) |
|
| Kasza jaglana | 207g |
2,00 zł
(3,39 zł) |
|
| Mango | 280g |
5,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 150ml |
0,52 zł
(3,49 zł) |
|
| Natka pietruszki | 20g |
1,75 zł
(2,19 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 15g |
1,72 zł
(11,49 zł) |
|
| Pieprz czarny | 0.1g |
0,01 zł
(1,79 zł) |
|
| Rodzynki | 15g |
0,34 zł
(4,49 zł) |
|
| Sezam | 15g |
0,39 zł
(7,79 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 12g |
0,32 zł
(5,29 zł) |
|
| Sos sojowy jasny | 10g |
0,28 zł
(4,19 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Woda | 150ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |