Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Kaszę jaglaną przelewamy na sitku zimną, a następnie wrzącą wodą. Gotujemy pod przykryciem w 125g lekko posolonej wody, z dodatkiem rodzynek i obranych i pokrojonych jabłek. Pod koniec dodajemy cynamon. Najlepiej smakuje na zimno.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Aromat waniliowy | 2g |
0,32 zł
(1,59 zł) |
|
| Banan | 360g |
1,80 zł
(4,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Cynamon | 4g |
0,51 zł
(2,29 zł) |
|
| Jabłko | 360g |
1,57 zł
(3,49 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 300g |
2,10 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny (grecki) | 100g |
0,62 zł
(2,49 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 500g |
3,86 zł
(4,17 zł) |
|
| Kakao w proszku | 20g |
0,93 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 50g |
0,48 zł
(3,39 zł) |
|
| Ksylitol | 10g |
0,52 zł
(12,99 zł) |
|
| Malina | 140g |
2,80 zł
(9,99 zł) |
|
| Mango | 250g |
4,70 zł
(7,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 120g |
4,50 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 200ml |
3,60 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 100ml |
0,35 zł
(3,49 zł) |
|
| Mąka gryczana | 60g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Mąka pszenna pełnoziarnista | 260g |
1,30 zł
(4,99 zł) |
|
| Mąka ziemniaczana | 80g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Nasiona chia | 3g |
0,08 zł
(6,99 zł) |
|
| Ogórek | 40g |
0,27 zł
(3,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 60g |
6,89 zł
(11,49 zł) |
|
| Otręby owsiane | 60g |
1,28 zł
(3,19 zł) |
|
| Pomarańcze | 200g |
1,25 zł
(7,49 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 16g |
0,40 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki owsiane | 10g |
0,07 zł
(3,29 zł) |
|
| Rodzynki | 7g |
0,16 zł
(4,49 zł) |
|
| Ser mozzarella | 60g |
1,53 zł
(3,19 zł) |
|
| Soda oczyszczona | 5g |
0,06 zł
(1,29 zł) |
|
| Suszone pomidory | 40g |
1,00 zł
(6,99 zł) |
|
| Szpinak | 170g |
3,39 zł
(3,99 zł) |
|
| Sól biała | 2g |
0,01 zł
(1,99 zł) |