Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Płatki zalewamy ok. 0,5 l wrzącej wody i odstawiamy pod przykryciem na kilka godzin. Następnie odlewamy z nich wodę. Całość wsypujemy do miski i zalewamy mlekiem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Amarantus ekspandowany | 6g |
0,42 zł
(6,99 zł) |
|
| Awokado | 420g |
13,06 zł
(13,99 zł) |
|
| Banan | 120g |
0,60 zł
(4,99 zł) |
|
| Cebula | 100g |
0,24 zł
(1,89 zł) |
|
| Cebula czerwona | 50g |
0,23 zł
(2,99 zł) |
|
| Cukinia | 600g |
5,99 zł
(8,49 zł) |
|
| Czosnek | 15g |
0,66 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 200g |
3,48 zł
(8,69 zł) |
|
| Kasza jaglana | 180g |
1,74 zł
(3,39 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 8g |
0,96 zł
(2,99 zł) |
|
| Limonka | 50g |
0,78 zł
(4,99 zł) |
|
| Marchew | 45g |
0,14 zł
(2,29 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 8g |
0,52 zł
(1,29 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 250ml |
2,37 zł
(9,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 46g |
0,32 zł
(6,99 zł) |
|
| Papryka chilli | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Papryka czerwona | 400g |
7,33 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pomidory | 340g |
1,81 zł
(3,99 zł) |
|
| Por | 50g |
0,87 zł
(3,99 zł) |
|
| Płatki drożdżowe | 30g |
5,10 zł
(16,99 zł) |
|
| Płatki owsiane | 60g |
0,39 zł
(3,29 zł) |
|
| Rodzynki | 22g |
0,49 zł
(4,49 zł) |
|
| Rozmaryn suszony | 1g |
0,09 zł
(1,29 zł) |
|
| Ser mozzarella | 20g |
0,51 zł
(3,19 zł) |
|
| Sok pomidorowy | 230g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Suszona kolendra | 1g |
0,09 zł
(1,29 zł) |
|
| Sól biała | 1.1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Tortilla pszenna pełnoziarnista | 30g |
1,12 zł
(8,99 zł) |