Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Kurczaka kroimy w kostkę, doprawiamy solą i pieprzem, a następnie smażymy na patelni na 1 łyżce oleju. Ryż gotujemy w wodzie, w między czasie kroimy ananasa. Do miski dodajemy kukurydzę, ananasa, ugotowany ryż oraz usmażonego kurczaka, mieszamy. Na końcu dodajemy majonez.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Ananas plastry w syropie | 45g |
0,39 zł
(4,99 zł) |
|
| Bazylia (suszona) | 4g |
0,92 zł
(2,29 zł) |
|
| Cebula | 50g |
0,12 zł
(1,89 zł) |
|
| Cebula czerwona | 50g |
0,23 zł
(2,99 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 300g |
5,21 zł
(8,69 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 230g |
1,61 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 50g |
0,39 zł
(1,39 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 15g |
1,79 zł
(2,99 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 30g |
0,73 zł
(2,69 zł) |
|
| Kukurydza konserwowa | 30g |
0,25 zł
(2,79 zł) |
|
| Majonez lekki (light) | 50g |
1,01 zł
(8,49 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 125ml |
0,44 zł
(3,49 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 20g |
0,06 zł
(2,99 zł) |
|
| Ogórek | 100g |
0,67 zł
(3,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 15g |
0,10 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwki zielone marynowane, konserwowe | 50g |
0,87 zł
(3,49 zł) |
|
| Papryka czerwona | 230g |
4,21 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pomidory | 510g |
2,71 zł
(3,99 zł) |
|
| Ryż brązowy | 130g |
0,97 zł
(2,99 zł) |
|
| Sałata lodowa | 200g |
3,42 zł
(5,99 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 6g |
0,16 zł
(5,29 zł) |
|
| Szynka z indyka | 50g |
2,35 zł
(7,99 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Tuńczyk w oleju | 170g |
5,50 zł
(5,99 zł) |
|
| Woda | 100ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |