Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Składniki miksujemy z dodatkiem odrobiny wody (do uzyskania odpowiedniej konsystencji, pozwalającej na wylanie zawartości na patelnię) i smażymy całość na średnim ogniu na oleju. W efekcie otrzymujemy jeden gruby naleśnik. Po przełoż eniu na talerz smarujemy dżemem niskosłodzonym - proponujemy morelowy, ale świetnie sprawdzi się każdy niskosłodzony dżem.
1. Rzodkiewkę pokrój w plasterki. 2. Wafle ryżowe posmaruj hummusem i obłóż rzodkiewką.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Cukier | 5g |
0,01 zł
(2,99 zł) |
|
| Czosnek | 10g |
0,44 zł
(2,19 zł) |
|
| Dynia | 250g |
2,00 zł
(11,99 zł) |
|
| Dżem morelowy niskosłodzony | 50g |
0,77 zł
(4,29 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 400g |
6,95 zł
(8,69 zł) |
|
| Gałka muszkatołowa | 1g |
0,13 zł
(1,29 zł) |
|
| Hummus naturalny | 80g |
2,99 zł
(2,99 zł) |
|
| Imbir (proszek) | 5g |
0,63 zł
(1,89 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 50g |
0,35 zł
(6,99 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 40g |
0,98 zł
(2,69 zł) |
|
| Makaron ryżowy | 50g |
1,95 zł
(7,79 zł) |
|
| Miód pszczeli | 30g |
1,12 zł
(14,99 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 48g |
0,14 zł
(2,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 25g |
0,17 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej sezamowy | 15g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pieprz czarny | 2g |
0,18 zł
(1,79 zł) |
|
| Pikantna pasta harissa | 10g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Por | 70g |
1,21 zł
(3,99 zł) |
|
| Ryż brązowy | 180g |
1,35 zł
(2,99 zł) |
|
| Rzodkiewka | 60g |
1,25 zł
(2,49 zł) |
|
| Sezam | 30g |
0,78 zł
(7,79 zł) |
|
| Skrobia ziemniaczana | 25g |
0,50 zł
(9,99 zł) |
|
| Sok z limonki (limonkowy) | 6g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sos sojowy (ciemny) | 30g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Surówka z ogórków z jogurtem naturalnym | 100g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sól biała | 2g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Woda | 175ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |