Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Płatki zalewamy ok. 0,5 l wrzącej wody i odstawiamy pod przykryciem na kilka godzin. Następnie odlewamy z nich wodę. Całość wsypujemy do miski, zalewamy jogurtem i posypujemy cynamonem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Bakłażan | 200g |
2,22 zł
(4,99 zł) |
|
| Cebula | 100g |
0,24 zł
(1,89 zł) |
|
| Cukinia | 600g |
5,99 zł
(8,49 zł) |
|
| Czekolada deserowa | 50g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Czosnek | 18g |
0,79 zł
(2,19 zł) |
|
| Fasola cięta konserwowa bez zalewy | 30g |
0,30 zł
(3,99 zł) |
|
| Groszek zielony konserwowy bez zalewy | 30g |
0,20 zł
(2,69 zł) |
|
| Jabłko | 150g |
0,65 zł
(3,49 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 100g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 100g |
0,77 zł
(1,39 zł) |
|
| Kasza jaglana | 255g |
2,47 zł
(3,39 zł) |
|
| Marchew | 30g |
0,09 zł
(2,29 zł) |
|
| Masło orzechowe | 95g |
3,35 zł
(11,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 100g |
3,75 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 240ml |
2,28 zł
(9,49 zł) |
|
| Mąka ryżowa | 50g |
0,35 zł
(6,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 32g |
2,80 zł
(4,38 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 46g |
0,32 zł
(6,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 400g |
7,33 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 4g |
0,10 zł
(0,75 zł) |
|
| Płatki owsiane | 40g |
0,26 zł
(3,29 zł) |
|
| Rozmaryn suszony | 1g |
0,09 zł
(1,29 zł) |
|
| Seler, korzeń | 30g |
0,12 zł
(2,69 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 24g |
0,63 zł
(5,29 zł) |
|
| Sok pomidorowy | 230g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sól biała | 2g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Woda | 100ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Ziemniaki | 30g |
0,06 zł
(3,69 zł) |