Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Składniki rozdrabniamy na drobno i miksujemy.
Autor: qba100
Filety oczyścić i podzielić na niewielkie kawałki. Mięso natrzeć przyprawami. Pokruszyć płatki kukurydziane i wymieszać je z bułką tartą. Mięso namoczyć w jajku i w bułce z płatkami - po dwa razy każdy kawałek. Upiec w piekarniku. Z jogurtu i posiekanego czosnku przygotować sos. Nuggetsy podawać z sosem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Bakłażan | 200g |
2,22 zł
(4,99 zł) |
|
| Banan | 180g |
0,90 zł
(4,99 zł) |
|
| Bułka tarta | 32g |
0,25 zł
(3,89 zł) |
|
| Cebula | 200g |
0,47 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Czosnek | 7g |
0,31 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 300g |
5,21 zł
(8,69 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 316g |
2,21 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny 2% | 100g |
0,77 zł
(1,39 zł) |
|
| Kasza jaglana | 75g |
0,73 zł
(3,39 zł) |
|
| Masło | 10g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 150ml |
0,52 zł
(3,49 zł) |
|
| Natka pietruszki | 20g |
1,75 zł
(2,19 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 4g |
0,36 zł
(1,79 zł) |
|
| Płatki kukurydziane bezglutenowe | 24g |
0,32 zł
(7,99 zł) |
|
| Ser twarogowy chudy | 150g |
1,99 zł
(1,99 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 12g |
0,32 zł
(5,29 zł) |
|
| Sól biała | 5g |
0,03 zł
(1,99 zł) |
|
| Tymianek suszony | 2g |
0,40 zł
(2,19 zł) |
|
| Woda | 100ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |