Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Aromat waniliowy | 6g |
0,95 zł
(1,59 zł) |
|
| Borówka amerykańska | 450g |
12,58 zł
(13,98 zł) |
|
| Cebula | 25g |
0,06 zł
(1,89 zł) |
|
| Cynamon | 5g |
0,64 zł
(2,29 zł) |
|
| Czarne jagody | 250g |
12,08 zł
(14,49 zł) |
|
| Czerwona fasola (konserwowa) | 120g |
1,44 zł
(4,79 zł) |
|
| Drożdże (piekarskie świeże) | 15g |
0,22 zł
(1,49 zł) |
|
| Jabłko | 150g |
0,65 zł
(3,49 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 56g |
0,39 zł
(6,99 zł) |
|
| Jarmuż | 20g |
0,56 zł
(6,99 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 240g |
4,47 zł
(4,47 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 16g |
1,91 zł
(2,99 zł) |
|
| Mielona papryka chilli | 1g |
0,09 zł
(2,29 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 1g |
0,06 zł
(1,29 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 940ml |
3,28 zł
(3,49 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 125ml |
1,19 zł
(9,49 zł) |
|
| Mleko sojowe | 500ml |
3,50 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka gryczana | 260g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 500g |
1,50 zł
(2,99 zł) |
|
| Mąka ryżowa | 100g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 55g |
0,38 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej słonecznikowy | 100g |
0,90 zł
(8,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Otręby owsiane | 100g |
2,13 zł
(3,19 zł) |
|
| Papryka czerwona | 70g |
1,28 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieczywo tostowe, grahamowe | 60g |
0,78 zł
(6,49 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 6g |
0,15 zł
(0,75 zł) |
|
| Soczewica czerwona, nasiona suche | 50g |
0,74 zł
(5,19 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 40g |
1,06 zł
(5,29 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Woda | 125ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |