Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2600 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
propozycja przepisu przysłana przez: Zefios
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Bazylia (suszona) | 1.25g |
0,29 zł
(2,29 zł) |
|
| Cebula | 50g |
0,12 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 210g |
1,99 zł
(3,79 zł) |
|
| Czosnek | 15g |
0,66 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 400g |
6,95 zł
(8,69 zł) |
|
| Imbir (proszek) | 4g |
0,50 zł
(1,89 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 404g |
2,82 zł
(6,99 zł) |
|
| Kabanosy z kurczaka | 45g |
2,57 zł
(9,99 zł) |
|
| Kalafior | 200g |
3,33 zł
(9,99 zł) |
|
| Kasza gryczana | 60g |
0,69 zł
(4,59 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 1g |
0,06 zł
(1,29 zł) |
|
| Miód pszczeli | 30g |
1,12 zł
(14,99 zł) |
|
| Mięso z piersi kurczaka, bez skóry | 200g |
3,48 zł
(8,69 zł) |
|
| Ogórek | 40g |
0,27 zł
(3,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 5g |
0,03 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej sezamowy | 15g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 20g |
0,88 zł
(10,99 zł) |
|
| Oregano (suszone) | 1g |
0,17 zł
(1,69 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pikantna pasta harissa | 10g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pomidory | 970g |
5,16 zł
(7,98 zł) |
|
| Ryż brązowy | 180g |
1,35 zł
(2,99 zł) |
|
| Sałata | 20g |
0,71 zł
(4,99 zł) |
|
| Ser mozzarella | 50g |
1,28 zł
(3,19 zł) |
|
| Sezam | 20g |
0,52 zł
(7,79 zł) |
|
| Skrobia ziemniaczana | 25g |
0,50 zł
(9,99 zł) |
|
| Sok z limonki (limonkowy) | 6g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sos sojowy (ciemny) | 30g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Surówka z ogórków z jogurtem naturalnym | 100g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Tymianek suszony | 1g |
0,20 zł
(2,19 zł) |
|
| Woda | 50ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |