Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2600 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Mieszamy najpierw składniki suche, następnie mokre, wsypujemy suche do mokrych lub mokre do suchych, mieszamy, na patelni uformowac jednego wielkiego giganta lub kilka mniejszych wedle uznania. Podawac z owockiem ulubionym.
Przepis nadesłany przez użytkownika.
1. Makaron przyrządzamy według przepisu na opakowaniu. 2. Na rozgrzanym oleju smażymy pokrojonego w kostkę kurczaka i przekładamy na talerz. 3. Na tym samym tłuszczu smażymy mieszankę chińską, oraz groszek, aż będą chrupiące. 4. Dodajemy mięso i makaron, wbijamy jajko i mieszamy. 5. Pod koniec dodajemy kiełki, cukier, sosy i posypujemy posiekanymi orzeszkami i szczypiorkiem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Bulion warzywny | 250g |
27,30 zł
(27,96 zł) |
|
| Bułka grahamka | 180g |
2,46 zł
(2,67 zł) |
|
| Cebula | 100g |
0,24 zł
(1,89 zł) |
|
| Cukier biały | 2.5g |
0,01 zł
(2,99 zł) |
|
| Cukinia | 150g |
1,50 zł
(8,49 zł) |
|
| Czosnek | 10g |
0,44 zł
(2,19 zł) |
|
| Fasola biała konserwowa | 420g |
4,19 zł
(7,98 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 200g |
3,48 zł
(8,69 zł) |
|
| Groszek zielony | 20g |
0,31 zł
(6,99 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 110g |
0,77 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza bulgur | 100g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Kiełki słonecznika | 16g |
1,49 zł
(4,65 zł) |
|
| Kiwi | 80g |
1,20 zł
(7,49 zł) |
|
| Kumin (kmin rzymski) | 1g |
0,09 zł
(1,29 zł) |
|
| Kurkuma | 1g |
0,08 zł
(1,69 zł) |
|
| Makaron ryżowy | 100g |
3,90 zł
(7,79 zł) |
|
| Margaryna do pieczywa | 10g |
0,11 zł
(2,69 zł) |
|
| Masło | 20g |
0,50 zł
(4,99 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 8g |
0,52 zł
(1,29 zł) |
|
| Mieszanka chińska mrożona | 100g |
1,55 zł
(6,99 zł) |
|
| Mleko sojowe | 125ml |
0,87 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka pszenna pełnoziarnista | 20g |
0,10 zł
(4,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Orzechy arachidowe (ziemne) | 15g |
0,35 zł
(9,29 zł) |
|
| Papryka czerwona | 240g |
4,40 zł
(10,99 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 420g |
4,40 zł
(8,38 zł) |
|
| Płatki owsiane | 30g |
0,20 zł
(3,29 zł) |
|
| Ser gouda tłusty | 60g |
1,40 zł
(3,49 zł) |
|
| Sos chilli słodki | 30g |
1,11 zł
(7,39 zł) |
|
| Sos sojowy jasny | 20g |
0,56 zł
(4,19 zł) |
|
| Szczypiorek | 5g |
0,50 zł
(2,49 zł) |
|
| Szpinak | 60g |
1,20 zł
(3,99 zł) |
|
| Szynka z indyka | 40g |
1,88 zł
(7,99 zł) |