Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2600 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Zmiksuj wszystko w blenderze
1. Banany pokroić w plasterki i włożyć do zamrażarki na minimum 2 godziny.
2. Miksujemy je w blenderze razem z miodem i kakao, do uzyskania gładkiej konsystencji.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 70g |
2,18 zł
(13,99 zł) |
|
| Banan | 390g |
1,95 zł
(4,99 zł) |
|
| Cebula | 30g |
0,07 zł
(1,89 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Czosnek | 20g |
0,88 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 500g |
8,69 zł
(8,69 zł) |
|
| Imbir (proszek) | 4g |
0,50 zł
(1,89 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 112g |
0,78 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 10g |
0,47 zł
(6,99 zł) |
|
| Kapusta kwaszona (kiszona) | 200g |
1,00 zł
(4,99 zł) |
|
| Kasza gryczana | 60g |
0,69 zł
(4,59 zł) |
|
| Mango | 120g |
2,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 55g |
2,06 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 240ml |
4,32 zł
(8,99 zł) |
|
| Olej kokosowy | 25g |
1,25 zł
(11,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej sezamowy | 15g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Papryka czerwona | 60g |
1,10 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pikantna pasta harissa | 10g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Pomarańcze | 250g |
1,56 zł
(7,49 zł) |
|
| Ryż brązowy | 180g |
1,35 zł
(2,99 zł) |
|
| Sezam | 20g |
0,52 zł
(7,79 zł) |
|
| Skrobia ziemniaczana | 25g |
0,50 zł
(9,99 zł) |
|
| Sok z limonki (limonkowy) | 6g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sos sojowy (ciemny) | 30g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Surówka z ogórków z jogurtem naturalnym | 100g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sól biała | 1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Woda | 50ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |