Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2600 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Kanapkę smarujemy serkiem. Na kanapkę kładziemy szynkę i pomidor.
Autor: qba100
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 220g |
1,10 zł
(4,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 210g |
1,99 zł
(3,79 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 320g |
5,56 zł
(8,69 zł) |
|
| Guarana mielona | 4g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Kiwi | 75g |
1,12 zł
(7,49 zł) |
|
| Marchew z groszkiem mrożona | 130g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Masło | 15g |
0,37 zł
(4,99 zł) |
|
| Masło klarowane | 20g |
0,86 zł
(21,49 zł) |
|
| Migdały | 15g |
1,27 zł
(8,49 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 200ml |
1,90 zł
(9,49 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 14g |
0,04 zł
(2,99 zł) |
|
| Mąka ziemniaczana | 14g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Ogórek kiszony | 90g |
0,80 zł
(7,99 zł) |
|
| Pomarańcze | 240g |
1,50 zł
(7,49 zł) |
|
| Pomidory | 150g |
0,80 zł
(3,99 zł) |
|
| Płatki owsiane | 60g |
0,39 zł
(3,29 zł) |
|
| Rukola | 30g |
1,80 zł
(5,99 zł) |
|
| Schab pieczony | 60g |
2,68 zł
(6,69 zł) |
|
| Serek typu "Fromage" naturalny | 20g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Suszona żurawina | 12g |
0,48 zł
(7,99 zł) |
|
| Szynka z indyka | 50g |
2,35 zł
(7,99 zł) |
|
| Woda | 100ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Śmietana 18% | 80g |
0,68 zł
(1,69 zł) |