Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2900 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Płatki zalewamy ok. 0,5 l wrzącej wody i odstawiamy pod przykryciem na kilka godzin. Następnie odlewamy z nich wodę. Dodajemy posiekane orzechy, chia, zalewamy mlekiem i mieszamy. Całość posypujemy cynamonem.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Cebula | 220g |
0,52 zł
(1,89 zł) |
|
| Ciecierzyca (cieciorka) konserwowa | 400g |
2,34 zł
(2,49 zł) |
|
| Czosnek | 39g |
1,71 zł
(2,19 zł) |
|
| Filet z piersi kurczaka | 900g |
15,64 zł
(17,38 zł) |
|
| Imbir (proszek) | 25g |
3,15 zł
(3,78 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 150g |
1,05 zł
(6,99 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 160g |
2,98 zł
(2,98 zł) |
|
| Kurkuma | 6g |
0,51 zł
(1,69 zł) |
|
| Marchew | 200g |
0,61 zł
(2,29 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 7g |
0,45 zł
(1,29 zł) |
|
| Mieszanka przypraw garam masala | 30g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Miód pszczeli | 120g |
4,50 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 300ml |
5,39 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko migdałowe | 250g |
2,62 zł
(10,49 zł) |
|
| Nasiona chia | 15g |
0,42 zł
(6,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 10g |
0,88 zł
(2,19 zł) |
|
| Olej kokosowy | 12g |
0,60 zł
(11,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 16g |
0,11 zł
(6,99 zł) |
|
| Orzechy brazylijskie | 16g |
3,20 zł
(19,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 15g |
1,72 zł
(11,49 zł) |
|
| Papryka czerwona | 220g |
4,03 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieprz Cayenne | 2g |
0,18 zł
(2,29 zł) |
|
| Pieprz czarny | 3g |
0,27 zł
(1,79 zł) |
|
| Pietruszka, korzeń | 160g |
1,33 zł
(2,49 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 400g |
4,19 zł
(4,19 zł) |
|
| Płatki owsiane | 70g |
0,46 zł
(3,29 zł) |
|
| Sezam | 30g |
0,78 zł
(7,79 zł) |
|
| Soczewica czerwona, nasiona suche | 800g |
11,86 zł
(15,57 zł) |
|
| Sos sojowy (ciemny) | 90g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Szczypiorek | 25g |
2,49 zł
(2,49 zł) |
|
| Sól biała | 8g |
0,05 zł
(1,99 zł) |
|
| Udko z kurczaka | 600g |
10,90 zł
(19,98 zł) |
|
| Zioła prowansalskie | 2g |
0,26 zł
(1,29 zł) |