Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Zmiksuj wszystko w blenderze
Kroimy składniki, polewamy oliwą, posypujemy ulubionymi przyprawami i mieszamy ze szpinakiem. Podajemy z krążkami ryżowymi.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 70g |
2,18 zł
(13,99 zł) |
|
| Banan | 210g |
1,05 zł
(4,99 zł) |
|
| Bulion warzywny | 550g |
60,07 zł
(62,91 zł) |
|
| Cebula | 300g |
0,71 zł
(1,89 zł) |
|
| Cukier | 12g |
0,04 zł
(2,99 zł) |
|
| Czerwona fasola (konserwowa) | 400g |
4,79 zł
(4,79 zł) |
|
| Czosnek | 15g |
0,66 zł
(2,19 zł) |
|
| Dżem malinowy | 15g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 70g |
0,49 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 75g |
0,73 zł
(3,39 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 20g |
0,49 zł
(2,69 zł) |
|
| Mango | 120g |
2,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Masło orzechowe | 25g |
0,88 zł
(11,99 zł) |
|
| Miód pszczeli | 10g |
0,37 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 240ml |
4,32 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko krowie 0,5% | 120g |
0,36 zł
(2,99 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 300ml |
2,85 zł
(9,49 zł) |
|
| Mąka owsiana | 105g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Ogórek | 40g |
0,27 zł
(3,99 zł) |
|
| Olej kokosowy | 25g |
1,25 zł
(11,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 37g |
1,63 zł
(10,99 zł) |
|
| Pomarańcze | 450g |
2,81 zł
(7,49 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 600g |
6,29 zł
(8,38 zł) |
|
| Ryż długoziarnisty | 220g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Ser żółty królewski light | 80g |
2,72 zł
(4,59 zł) |
|
| Skyr - jogurt islandzki | 150g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Suszone pomidory | 140g |
3,50 zł
(6,99 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |
|
| Tortilla pszenna pełnoziarnista | 240g |
8,99 zł
(8,99 zł) |
|
| Woda | 120ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |