Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
1. Banany pokroić w plasterki i włożyć do zamrażarki na minimum 2 godziny.
2. Miksujemy je w blenderze razem z miodem i kakao, do uzyskania gładkiej konsystencji.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Banan | 480g |
2,40 zł
(4,99 zł) |
|
| Cebula | 160g |
0,38 zł
(1,89 zł) |
|
| Ciecierzyca (cieciorka) | 60g |
1,08 zł
(6,29 zł) |
|
| Ciecierzyca (cieciorka) konserwowa | 400g |
2,34 zł
(2,49 zł) |
|
| Czosnek | 25g |
1,10 zł
(2,19 zł) |
|
| Ekstrakt waniliowy | 2g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 100g |
0,70 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 40g |
1,86 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza jaglana | 100g |
0,97 zł
(3,39 zł) |
|
| Koncentrat pomidorowy 30% | 160g |
2,98 zł
(2,98 zł) |
|
| Krążki ryżowe | 60g |
1,47 zł
(2,69 zł) |
|
| Kurkuma | 1g |
0,08 zł
(1,69 zł) |
|
| Marchew | 200g |
0,61 zł
(2,29 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 3g |
0,19 zł
(1,29 zł) |
|
| Miód pszczeli | 25g |
0,94 zł
(14,99 zł) |
|
| Mąka pszenna pełnoziarnista | 50g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Natka pietruszki | 22g |
1,93 zł
(2,19 zł) |
|
| Olej kokosowy | 37g |
1,85 zł
(11,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 10g |
0,07 zł
(6,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 120g |
2,20 zł
(10,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 3g |
0,27 zł
(1,79 zł) |
|
| Pietruszka, korzeń | 160g |
1,33 zł
(2,49 zł) |
|
| Pomidory | 120g |
0,64 zł
(3,99 zł) |
|
| Sezam | 20g |
0,52 zł
(7,79 zł) |
|
| Soczewica czerwona, nasiona suche | 800g |
11,86 zł
(15,57 zł) |
|
| Sok cytrynowy | 1g |
0,03 zł
(5,29 zł) |
|
| Syrop klonowy | 40g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sól biała | 2.1g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Udko z kurczaka | 600g |
10,90 zł
(19,98 zł) |
|
| Zioła prowansalskie | 2g |
0,26 zł
(1,29 zł) |