Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Aromat waniliowy | 2g |
0,32 zł
(1,59 zł) |
|
| Banan | 240g |
1,20 zł
(4,99 zł) |
|
| Bazylia (suszona) | 1g |
0,23 zł
(2,29 zł) |
|
| Cebula | 100g |
0,24 zł
(1,89 zł) |
|
| Ciecierzyca (cieciorka) konserwowa | 480g |
2,81 zł
(4,98 zł) |
|
| Dżem malinowy | 15g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Imbir | 5g |
0,14 zł
(5,69 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 170g |
1,19 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 60g |
2,80 zł
(6,99 zł) |
|
| Kalafior | 200g |
3,33 zł
(9,99 zł) |
|
| Kasza gryczana | 60g |
0,69 zł
(4,59 zł) |
|
| Marchew | 500g |
1,53 zł
(2,29 zł) |
|
| Masło orzechowe | 65g |
2,29 zł
(11,99 zł) |
|
| Mielona papryka słodka | 2g |
0,13 zł
(1,29 zł) |
|
| Mięso z piersi kurczaka, bez skóry | 200g |
3,48 zł
(8,69 zł) |
|
| Mleko krowie 0,5% | 120g |
0,36 zł
(2,99 zł) |
|
| Mleko migdałowe | 250g |
2,62 zł
(10,49 zł) |
|
| Mąka owsiana | 105g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Mąka pszenna pełnoziarnista | 50g |
0,25 zł
(4,99 zł) |
|
| Olej kokosowy | 32g |
1,60 zł
(11,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 15g |
0,10 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 7g |
0,31 zł
(10,99 zł) |
|
| Oregano (suszone) | 1g |
0,17 zł
(1,69 zł) |
|
| Pieprz czarny | 1g |
0,09 zł
(1,79 zł) |
|
| Pietruszka, korzeń | 100g |
0,83 zł
(2,49 zł) |
|
| Pietruszka, liście | 5g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Skyr - jogurt islandzki | 150g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Soczewica czerwona, nasiona suche | 100g |
1,48 zł
(5,19 zł) |
|
| Syrop klonowy | 80g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Sól biała | 1.2g |
0,01 zł
(1,99 zł) |
|
| Tymianek suszony | 1g |
0,20 zł
(2,19 zł) |
|
| Woda | 120ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |