Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 3300 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
1. W misce wymieszać wszystkie suche składniki, następnie dodać wszystkie mokre i mieszać do uzyskania gładkiej konsystencji masy. 2. Piec 12-15 min w 180 stopniach C.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Borówka amerykańska | 40g |
1,12 zł
(6,99 zł) |
|
| Chleb żytni | 70g |
0,66 zł
(3,79 zł) |
|
| Cukier biały | 200g |
0,60 zł
(2,99 zł) |
|
| Cukier trzcinowy nierafinowany | 200g |
2,20 zł
(5,49 zł) |
|
| Cukier wanilinowy | 10g |
0,30 zł
(1,29 zł) |
|
| Czekolada gorzka | 250g |
11,23 zł
(13,47 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 224g |
1,57 zł
(6,99 zł) |
|
| Kakao w proszku | 140g |
6,52 zł
(6,99 zł) |
|
| Ksylitol | 60g |
3,12 zł
(12,99 zł) |
|
| Kukurydza konserwowa | 300g |
2,46 zł
(2,79 zł) |
|
| Majonez | 150g |
3,14 zł
(6,49 zł) |
|
| Mleko sojowe | 880ml |
6,15 zł
(6,99 zł) |
|
| Musztarda | 20g |
0,26 zł
(2,49 zł) |
|
| Mąka gryczana | 520g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Mąka pszenna typ 500 | 200g |
0,60 zł
(2,99 zł) |
|
| Ogórek | 40g |
0,27 zł
(3,99 zł) |
|
| Olej kokosowy | 120g |
6,00 zł
(11,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 140g |
0,98 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 10g |
0,44 zł
(10,99 zł) |
|
| Orzechy włoskie | 150g |
17,24 zł
(22,98 zł) |
|
| Papryka jalapeno | 200g |
13,33 zł
(19,99 zł) |
|
| Pomarańcze | 200g |
1,25 zł
(7,49 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 11g |
0,28 zł
(0,75 zł) |
|
| Ser mozzarella | 360g |
9,19 zł
(9,57 zł) |
|
| Suszone pomidory | 40g |
1,00 zł
(6,99 zł) |
|
| Szczypiorek | 40g |
3,98 zł
(4,98 zł) |
|
| Szpinak | 50g |
1,00 zł
(3,99 zł) |
|
| Sól biała | 7g |
0,04 zł
(1,99 zł) |
|
| Tortilla pszenna pełnoziarnista | 360g |
13,49 zł
(17,98 zł) |
|
| Truskawki | 100g |
2,40 zł
(11,99 zł) |
|
| Tuńczyk w wodzie | 360g |
14,80 zł
(20,97 zł) |
|
| Woda | 200ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |