Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Cukinię ścieramy na tarce, posypujemy szczyptą soli i odstawiamy na 10 minut. Cebulę i paprykę siekamy na drobna kostkę, podsmażamy na patelni z dodatkiem oliwy. Cieciorkę bez zalewy blendujemy. Cukinie wyciskamy z nadmiaru wody i łączymy z cebulą, papryką, cieciorką, jajkami, czosnkiem, bułką tartą (0,5 szklanki), chili, solą i pieprzem. Formujemy 4 kotletów, obtaczamy w pozostałej bułce tartej i smażymy na patelni.
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Ananas | 100g |
1,00 zł
(7,99 zł) |
|
| Aromat waniliowy | 2g |
0,32 zł
(1,59 zł) |
|
| Banan | 240g |
1,20 zł
(4,99 zł) |
|
| Bułka tarta | 55g |
0,43 zł
(3,89 zł) |
|
| Cebula czerwona | 105g |
0,48 zł
(2,99 zł) |
|
| Ciecierzyca (cieciorka) konserwowa | 240g |
1,41 zł
(2,49 zł) |
|
| Cukinia | 500g |
4,99 zł
(8,49 zł) |
|
| Czosnek | 20g |
0,88 zł
(2,19 zł) |
|
| Dynia | 250g |
2,00 zł
(11,99 zł) |
|
| Gałka muszkatołowa | 1g |
0,13 zł
(1,29 zł) |
|
| Imbir (proszek) | 1g |
0,13 zł
(1,89 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 251g |
1,75 zł
(6,99 zł) |
|
| Jogurt naturalny (grecki) | 100g |
0,62 zł
(2,49 zł) |
|
| Kakao w proszku | 10g |
0,47 zł
(6,99 zł) |
|
| Kasza manna | 40g |
0,30 zł
(2,99 zł) |
|
| Kiwi | 225g |
3,37 zł
(7,49 zł) |
|
| Ksylitol | 10g |
0,52 zł
(12,99 zł) |
|
| Makaron ryżowy | 50g |
1,95 zł
(7,79 zł) |
|
| Malina | 140g |
2,80 zł
(9,99 zł) |
|
| Mielona papryka chilli | 1g |
0,09 zł
(2,29 zł) |
|
| Miód pszczeli | 12g |
0,45 zł
(14,99 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 100ml |
1,80 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko krowie 1,5% | 180ml |
0,63 zł
(3,49 zł) |
|
| Mleko ryżowe | 250ml |
2,37 zł
(9,49 zł) |
|
| Mąka gryczana | 60g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Mąka ziemniaczana | 80g |
0,00 zł
(0,00 zł) |
|
| Nasiona chia | 5g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Olej rzepakowy | 20g |
0,14 zł
(6,99 zł) |
|
| Pieprz czarny | 2g |
0,18 zł
(1,79 zł) |
|
| Por | 70g |
1,21 zł
(3,99 zł) |
|
| Proszek do pieczenia | 6g |
0,15 zł
(0,75 zł) |
|
| Sezam | 10g |
0,26 zł
(7,79 zł) |
|
| Szpinak | 120g |
2,39 zł
(3,99 zł) |
|
| Sól biała | 4g |
0,02 zł
(1,99 zł) |
|
| Woda | 145ml |
0,00 zł
(0,00 zł) |