Ten posiłkowy harmonogram na dziś to w pełni darmowa dieta wyliczona tak, by jej kaloryczność oscylowała w okolicach 2100 kcal. Przygotuj pyszne jedzenie, wykorzystaj dostępną listę zakupów i ciesz się smakiem bycia zdrowym - wszystko to bez ukrytych opłat.
Mieszamy najpierw składniki suche, następnie mokre, wsypujemy suche do mokrych lub mokre do suchych, mieszamy, na patelni uformowac jednego wielkiego giganta lub kilka mniejszych wedle uznania. Podawac z owockiem ulubionym.
Przepis nadesłany przez użytkownika.
1. Pokrój warzywa na małą kostkę.
2. Podgrzej oliwę na dużej patelni na średnim płomieniu. Dodaj czosnek i jalapeno, podsmażaj przez 1 min.
3. Zmieszaj quinoa'e, rosół warzywny, fasolę, pomidory, kukurydzę, proszek chilli i kumin - dopraw solą i pieprzem do smaku. Zagotuj, zakryj patelnię pokrywką, zmniejsz płomień i gotuj aż quinoa będzie gotowa - ok. 20 min. Dodaj awokado, sok z limonki i kolendrę. Gotowe :)
| Produkt | Ilość | Przybliżona cena składnika potrawy (Przybliżona cena paczki składnika do kupienia) |
Mam już ten produkt |
|---|---|---|---|
| Awokado | 140g |
4,35 zł
(13,99 zł) |
|
| Bulion warzywny | 200g |
21,84 zł
(27,96 zł) |
|
| Chleb żytni | 140g |
1,33 zł
(3,79 zł) |
|
| Cytryna | 40g |
0,56 zł
(13,99 zł) |
|
| Czerwona fasola (konserwowa) | 290g |
3,47 zł
(4,79 zł) |
|
| Czosnek | 10g |
0,44 zł
(2,19 zł) |
|
| Jaja kurze całe | 50g |
0,35 zł
(6,99 zł) |
|
| Kiwi | 80g |
1,20 zł
(7,49 zł) |
|
| Koper ogrodowy | 16g |
1,91 zł
(2,99 zł) |
|
| Kukurydza konserwowa | 170g |
1,40 zł
(2,79 zł) |
|
| Kumin (kmin rzymski) | 3g |
0,26 zł
(1,29 zł) |
|
| Limonka | 100g |
1,56 zł
(4,99 zł) |
|
| Mango | 280g |
5,26 zł
(7,99 zł) |
|
| Mielona papryka chilli | 5g |
0,46 zł
(2,29 zł) |
|
| Migdały | 60g |
5,09 zł
(8,49 zł) |
|
| Miód pszczeli | 100g |
3,75 zł
(14,99 zł) |
|
| Mięta suszona | 1g |
0,24 zł
(2,19 zł) |
|
| Mleko kokosowe (bez cukru) | 400ml |
7,19 zł
(8,99 zł) |
|
| Mleko sojowe | 125ml |
0,87 zł
(6,99 zł) |
|
| Mąka pszenna pełnoziarnista | 20g |
0,10 zł
(4,99 zł) |
|
| Nasiona chia | 15g |
0,42 zł
(6,99 zł) |
|
| Oliwa z oliwek | 15g |
0,66 zł
(10,99 zł) |
|
| Papryka czerwona | 70g |
1,28 zł
(10,99 zł) |
|
| Papryka jalapeno | 30g |
2,00 zł
(19,99 zł) |
|
| Pomidory | 120g |
0,64 zł
(3,99 zł) |
|
| Pomidory w puszce | 170g |
1,78 zł
(4,19 zł) |
|
| Płatki owsiane | 30g |
0,20 zł
(3,29 zł) |
|
| Quinoa (komosa ryżowa) | 200g |
6,39 zł
(7,99 zł) |
|
| Suszona kolendra | 1g |
0,09 zł
(1,29 zł) |
|
| Wiórki kokosowe | 4g |
0,08 zł
(3,99 zł) |